Ben jij klaar om de klassieke Batcave uit de tv-serie "Batman Classic TV Series" te betreden en jezelf te wapenen als de Dark Knight zelf? Met de LEGO 76052 Classic Batman TV Series Batcave set kun je de iconische Batcave nabouwen en jezelf inleven in de rol van de Caped Crusader. Wanneer de set gebouwd is, meet hij 49 centimeter in hoogte, 38 centimeter in breedte en 15 centimeter in diepte. Deze set bevat maar liefst 1047 stukjes, dus er is genoeg uitdaging om je tanden in te zetten. De LEGO 76052 set is uitgebracht in 2016 en is helaas in 2018 uit productie gegaan, dus wees er snel bij om deze unieke set aan je verzameling toe te voegen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Super Heroes Batman Classic TV Series: Batcave - 76052 kopen voor de prijs van € 315,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Super Heroes Batman Classic TV Series: Batcave - 76052 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 11 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Super Heroes Batman Classic TV Series: Batcave - 76052 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,99 voor LEGO Super Heroes Batman Classic TV Series: Batcave - 76052 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 330,00 op 04-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 180,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 9 |
| Aantal onderdelen | 2527 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76052 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 47.3 cm |
| Product hoogte | 12.1 cm |
| Product lengte | 57.8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 47.50 cm |
| Verpakking hoogte | 13.00 cm |
| Verpakking lengte | 58.70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 3.73 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015597654 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Super Heroes Batman Classic TV Series: Batcave - 76052 aankoopt