Storm de sterren tegemoet in deze klassieke X-wing starfighter! Met invouwbare vleugels, proton torpedo's, intrekbaar landingsgestel en een cockpit die open kan, is dit meest herkenbare schip uit de Star Wars wereld klaar voor nieuwe gevechten tegen het Keizerrijk! Inclusief 4 minifiguren met wapens en accessoires: Luke Skywalker, Jek Porkins, R2-D2 en R5-D8. Aantal onderdelen in deze LEGO set: 560
De LEGO Star Wars X-wing Starfighter - 9493 is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 8 jaar. Met in totaal 4 minifiguren, waaronder Luke Skywalker, Jek Porkins, R2-D2 en R5-D8, biedt deze set urenlang speelplezier. De X-wing starfighter heeft een totaal van 544 onderdelen en wordt geleverd in een kleurrijke multicolor bouwset. De afmetingen van het voltooide bouwwerk zijn 80 mm in breedte, 283 mm in hoogte en 481 mm in lengte.
De X-wing starfighter is een bouwset van hoogwaardig kunststof materiaal en bevat geen elektronisch onderdeel dat verbinding met internet vereist. Het speelgoedthema van deze set is geïnspireerd op ruimtevaart en film, TV en muziek. Daarnaast wordt de X-wing starfighter geleverd met een universele taalhandleiding en voldoet aan de CE-markering voor veiligheid. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars X-wing Starfighter - 9493 kopen voor de prijs van € 174,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars X-wing Starfighter - 9493 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars X-wing Starfighter - 9493 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,49 voor LEGO Star Wars X-wing Starfighter - 9493 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 189,95 op 24-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 152,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 544 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9493 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 80 mm |
| Product hoogte | 283 mm |
| Product lengte | 481 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 479 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014840898 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars X-wing Starfighter - 9493 aankoopt