Zet de laadklep omlaag zodat de soldaten aan boord van de Resistance Troop Transporter kunnen marcheren. Zet de piloot in de cockpit en start de motoren. De schepen van de First Order vallen aan! Vul de munitie aan en open het vuur!
De LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter - 75140 wordt aanbevolen voor kinderen vanaf 8 jaar tot 14 jaar. Deze set bevat 646 bouwstenen en 4 minifiguren. De afmetingen van het product zijn 28.2 cm in breedte, 6.1 cm in hoogte en 48 cm in lengte. De verpakkingsafmetingen zijn 281 mm in breedte, 63 mm in hoogte en 482 mm in lengte, met een gewicht van 0.94 kg.
Dit speelgoedthema is geïnspireerd op sciencefiction en de wereld van film, tv en muziek. Het is een bouwset van kunststof materiaal en komt met een CE-kwaliteitslabel. De set is uitgebracht in januari 2016 en is geïnspireerd op het personage met MPN 75140. Het is open-ended speelgoed met universele taalinstructies en vereist geen app, accu's of batterijen. Daarnaast is de Resistance Troop Transporter compatibel met CE-markering en eWaste.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter - 75140 kopen voor de prijs van € 96,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter - 75140 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter - 75140 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter - 75140 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter - 75140 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 111,90 op 23-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 81,91. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 646 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75140 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 28.2 cm |
| Product hoogte | 6.1 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sciencefiction Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 482 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.94 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015592109 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Resistance Troop Transporter - 75140 aankoopt