Beleef het vurige duel tussen Obi-Wan Kenobi en Darth Vader opnieuw met dit LEGO Star Wars (75334) constructie speelgoed voor kinderen vanaf 8 jaar. De set bestaat uit een strijdtoneel met 2 ronddraaiende strijdplatforms, een functie waarmee een barrière van vuur omhoog komt en een mijnkarretje dat omver kan worden geduwd. Inclusief 4 LEGO Star Wars poppetjes Obi-Wan Kenobi en Darth Vader, allebei met een lichtzwaard, Tala Durith met een blasterpistool en een LEGO droid figuur van NED-B waarmee kinderen scènes uit Star Wars: Obi-Wan Kenobi kunnen naspelen. Al sinds 1999 maakt de LEGO Groep Star Wars sets met beroemde starships, voertuigen, locaties en personages uit het Star Wars universum. LEGO Star Wars is uitgegroeid tot het populairste thema.
Dit Star Wars constructie speelgoed bestaat uit 2 ronddraaiende strijdplatforms en een doorschijnende standaard die kinderen kunnen gebruiken voor Obi-Wans Krachtsprongen. Bij deze LEGO Star Wars set hoort ook een functie om een barrière van vuurelementen omhoog te laten komen, een oven die open kan en een afneembaar mijnkarretje dat kinderen omver kunnen gooien. Inclusief 4 LEGO Star Wars poppetjes: Obi-Wan Kenobi met een blauw lichtzwaard, Darth Vader met een rood lichtzwaard, Tala Durith met een blasterpistool en een LEGO droid figuur van NED-B met een krachtige hamer en een rugzak.
Kinderen betreden samen met Obi-Wan Kenobi het strijdtoneel voor alweer een spannend duel tegen Darth Vader; ze moeten hun uiterste best doen om het ontploffende mijnkarretje te ontwijken tijdens de strijd. Afmetingen: het model is ca. 9 cm hoog, 24 cm breed en 19 cm diep. Bevat 408 onderdelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader - 75334 kopen voor de prijs van € 55,60. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader - 75334 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader - 75334 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,49 voor LEGO Star Wars Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader - 75334 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 64,95 op 07-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 408 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75334 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 7083174 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.68 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017155609 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Obi-Wan Kenobi vs. Darth Vader - 75334 aankoopt