LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter Ruimteschip Set - 75364
- EAN: 5702017421452
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bereid je voor op een spannende galactische achtervolging met de LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter ruimteschip set (75364). Deze bouwset is geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar en bevat 2 bouwmodellen van ruimteschepen uit Star Wars: Ahsoka. Daarnaast zijn er 4 LEGO minifiguren en een New Republic Astromech Droid figuur inbegrepen.
Elk bouwbaar speelgoed ruimteschip heeft een cockpit die open kan, 2 noppenschieters en ruimte om wapens op te bergen. De E-wing starfighter beschikt ook over ruimte achter de cockpit voor kapitein Porters droid en een intrekbaar landingsgestel. Met in totaal 1056 onderdelen zorgt deze bouwset voor urenlang bouw- en speelplezier.
De LEGO Builder app biedt extra functionaliteiten zoals inzoomen op details en het draaien van een digitale 3D-versie van het model tijdens het bouwen. Hierdoor kunnen bouwers hun voortgang bijhouden en sets opslaan. Deze bouwset is niet alleen een geweldig cadeau voor Star Wars fans van alle leeftijden, maar ook voor liefhebbers van ruimtespeelgoed.
Met de gedetailleerde Star Wars figuren, zoals Baylan Skoll, Shin Hati, Morgan Elsbeth en Captain Porter, kunnen kinderen hun eigen galactische avonturen bedenken en naspelen. Of je nu op zoek bent naar een kerstcadeau, verjaardagscadeau of gewoon een speciale traktatie, de LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter set (75364) heeft het allemaal.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Goodbricks Toychamp Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter Ruimteschip Set - 75364 kopen voor de prijs van € 77,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter Ruimteschip Set - 75364 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter Ruimteschip Set - 75364 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter Ruimteschip Set - 75364 is gemeten op 26-11-2024. De hoogste prijs was € 77,90 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 17,91. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 15 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 1056 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75364 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 535 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.41 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017421452 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars New Republic E-wing vs. Shin Hati's Starfighter Ruimteschip Set - 75364 aankoopt