Kom binnen in de drukke en gevaarlijke Mos Eisley Cantina op de woestijnplaneet Tatooine! Parkeer je landspeeder en betreed de cantina, maar blijf op je hoede voor de enorme dewback die buiten staat. Luke, Han en Obi-Wan zijn voorbereid met hun wapens terwijl ze naar binnen stappen en de droid scanner passeren. Zodra je het gebouw opent, zie je de Bith cantina-orkestleden klaarstaan om muziek te spelen.
Herbeleef iconische scènes uit Star Wars: Episode IV A New Hope in de Cantina, zoals het legendarische duel tussen Han Solo en de Rodiaanse premiejager Greedo. Deze LEGO set bevat in totaal 8 minifiguren, waaronder Han Solo, Luke Skywalker, Obi-Wan Kenobi, Greedo, een Sandtrooper en 3 Bith muzikanten. Het aantal onderdelen van deze set bedraagt 616.
De LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina is geschikt voor kinderen en volwassenen. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 14 jaar kunnen zowel jongere als oudere fans van de Star Wars franchise genieten van het bouwen en spelen met deze set. Deze bouwset, met het CE-kwaliteitslabel, bestaat uit kunststof bouwstenen en heeft een afmeting van 282 mm hoog, 59 mm breed en 540 mm lang.
Let op: deze LEGO set bevat kleine onderdelen en is niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. Het gebruik ervan wordt aangeraden onder toezicht van volwassenen. De verpakking heeft een breedte van 278 mm, een hoogte van 58 mm en een lengte van 538 mm, met een verpakkingsgewicht van 1 kg. De LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina vereist geen app voor volledige functionaliteit en kan niet zelfstandig met internet verbinden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina - 75052 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 67,49 voor LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina - 75052 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 219,95 op 06-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 152,46. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 8 |
| Aantal onderdelen | 581 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75052 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 282 mm |
| Product hoogte | 59 mm |
| Product lengte | 540 mm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 538 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015122436 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina - 75052 aankoopt