Bereid je voor op een spannende strijd tegen de First Order vloot met de LEGO Star Wars Millennium Falcon Microfighter (75193)! Zet Chewbacca op de stoel bovenop, bewapen de dubbele noppenschieters en ga de actie tegemoet. Met zijn prachtige details en realistische ontwerp is deze Microfighter een must-have voor elke Star Wars fan.
De Millennium Falcon Microfighter wordt geleverd met een miniatuurversie van Chewbacca en zijn iconische bowcaster. Je kunt ook de First Order TIE Fighter Microfighter (75194) onderscheppen voor nog intensere ruimtegevechten. Beleef de meest onvergetelijke scènes uit Star Wars: The Force Awakens opnieuw en laat je fantasie de vrije loop met dit LEGO speelgoed dat geschikt is voor kinderen van 6-12 jaar.
Met 92 onderdelen biedt deze set urenlang bouwplezier en creativiteit. De afmetingen van de Microfighter zijn ongeveer 4 cm hoog, 8 cm lang en 8 cm breed. Door zijn multicolor ontwerp en CE-markering is dit LEGO speelgoed niet alleen leuk, maar ook veilig en van hoge kwaliteit. Voeg deze Millennium Falcon Microfighter toe aan je LEGO Star Wars collectie en maak je klaar voor galactische avonturen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Millennium Falcon Microfighter - 75193 kopen voor de prijs van € 36,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Millennium Falcon Microfighter - 75193 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Millennium Falcon Microfighter - 75193 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,49 voor LEGO Star Wars Millennium Falcon Microfighter - 75193 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 41,95 op 29-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 34,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Vliegtuigen |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 92 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75193 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Vliegtuigen |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 128 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 145 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016109870 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Millennium Falcon Microfighter - 75193 aankoopt