Stap in de wereld van de legendarische Star Wars trilogie met deze geweldige LEGO-versie van Luke Skywalker's X-Wing Fighter (75301). De set zit boordevol authentieke details, zoals een cockpit die open kan met plaats voor een minifiguur en ruimte voor R2-D2, vleugels die met een druk op de knop in de aanvalspositie kunnen worden gezet, een inklapbaar landingsgestel en 2 schieters met veermechanisme.
Dit bouwspeelgoed voor kinderen bevat LEGO minifiguren van Luke Skywalker, prinses Leia, en generaal Dodonna, elk met wapens zoals Luke's lichtzwaard, en een LEGO droidfiguur van R2-D2. Een perfect cadeau voor zowel creatieve kinderen als volwassen Star Wars fans.
Met 474 onderdelen is dit bouwmodel van een starfighter een geweldige uitdaging voor kinderen vanaf 9 jaar. De X-wing Fighter is ca. 8 cm hoog, 31 cm lang en 28 cm breed, en ziet er fantastisch uit in zowel speelsituaties als een pronkstuk in de kamer. De set is voorzien van stapsgewijze instructies voor eenvoudige montage, zelfs voor beginners.
Speel scènes na uit de Star Wars trilogie, bedenk je eigen verhalen of zet het bouwmodel trots neer om bewonderd te worden. Met dit LEGO Star Wars speelgoed kunnen jongens en meisjes zich volledig onderdompelen in het galactische avontuur van het Star Wars universum.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Luke Skywalkers X Wing Fighter - 75301 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,49 voor LEGO Star Wars Luke Skywalkers X Wing Fighter - 75301 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 120,00 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 82,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 474 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75301 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.69 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016913965 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Luke Skywalkers X Wing Fighter - 75301 aankoopt