Beleef opnieuw spannende Star Wars-duels terwijl je deze gedetailleerde LEGO® versie van Luke Skywalker's lichtzwaard (40483) bouwt. Inspireer herinneringen aan klassieke Star Wars-duels met dit gedetailleerde LEGO® van stenen gebouwde model van Luke Skywalker's lichtzwaard (40483). Deze 173-delige LEGO® Star Wars set voor volwassenen wordt geleverd met eenvoudig te volgen instructies en een bouwbare displaystandaard met een naamplaatje. Dit bouw-en-displaymodel is meer dan 7cm hoog, 20cm breed en 8cm diep en is een heerlijk verjaardagscadeau, kerstcadeau of verrassingsgeschenk voor Star Wars-fans.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Luke Skywalkers Lightsaber - 40483 kopen voor de prijs van € 164,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Luke Skywalkers Lightsaber - 40483 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Star Wars Luke Skywalkers Lightsaber - 40483 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Luke Skywalkers Lightsaber - 40483 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,99 voor LEGO Star Wars Luke Skywalkers Lightsaber - 40483 is gemeten op 09-12-2025. De hoogste prijs was € 213,99 op 13-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 170,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 173 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Grijs, Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40483 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 20 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 46 mm |
| Verpakking hoogte | 191 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016988055 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Luke Skywalkers Lightsaber - 40483 aankoopt