Versla het wrede Keizerrijk met Luke Skywalker! Deze ongelooflijk gedetailleerde en bouwbare LEGO® versie van één van de machtigste Jedi ridders in het sterrenstelsel heeft stevige, verstelbare ledematen, een groen lichtzwaard om zelf te bouwen, een blaster-pistool, handboeien en een holster met extra lichtzwaard-handvat. De strijd tegen de dark side kan beginnen!
Strijd met Luke tegen de troepen van het Keizerrijk! Bouw zelf deze Luke Skywalker figuur met verstelbare ledematen, groen lichtzwaard, blaster-pistool, handboeien en een holster met extra lichtzwaard-handvat.
Grijp je wapen en maak je gereed voor een lichtzwaard-duel! Gebruik de Force om het duivelse Keizerrijk te verslaan. Zet de figuur in allerlei coole Jedi posities! Stevig, degelijk model voor intense actie. Speel het definitieve, beroemde duel na uit Star Wars: Episode VI Return of the Jedi, tegen Darth Vader (Productnr. 75111; apart verkrijgbaar). De figuur is 24 cm hoog.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Luke Skywalker - 75110 kopen voor de prijs van € 46,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Luke Skywalker - 75110 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Star Wars Luke Skywalker - 75110 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Luke Skywalker - 75110 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,95 voor LEGO Star Wars Luke Skywalker - 75110 is gemeten op 02-12-2025. De hoogste prijs was € 49,95 op 08-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal onderdelen | 83 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75110 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 240 mm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 141 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702015429900 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Luke Skywalker - 75110 aankoopt