De rebellen zijn gesignaleerd! Zet Kylo in de cockpit van zijn supersnelle TIE Fighter en zet de achtervolging in. Wanneer je in de buurt komt, duw je op de triggers om de raketten af te vuren en de schepen van de rebellen een flinke opdonder te verkopen! Inclusief 3 minifiguren: Kylo Ren, een First Order TIE Pilot, een First Order Stormtrooper en een figuur van BB-9E.
Met een cockpit die open kan met plaats voor een minifiguur, grote vleugels, rode uitlaatdetails en 2 wapens met triggeractivering en veermechanisme. De helm van de First Order TIE Pilot heeft een decoratie met rode strepen, nieuw vanaf september 2017. Wapens: Kylo's lichtzwaard, een blaster en een blasterpistool. Druk op de triggers aan de bovenkant om het geschut met veermechanisme af te vuren.
Dit speelgoed is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar tot 14 jaar. Het bevat 3 minifiguren en bestaat uit 630 onderdelen. De LEGO Star Wars Kylo Ren's TIE Fighter is wit van kleur en van kunststof. De verpakking heeft de volgende afmetingen: 280 mm breed, 80 mm hoog, 536 mm lang en weegt 1.06 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Kylo Ren's TIE Fighter - 75179 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 157,00 voor LEGO Star Wars Kylo Ren's TIE Fighter - 75179 is gemeten op 02-12-2024. De hoogste prijs was € 342,50 op 14-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 185,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 630 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75179 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sciencefiction Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 280 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 536 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.06 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419266949 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Kylo Ren's TIE Fighter - 75179 aankoopt