Reis door het universum met de persoonlijke shuttle van Kylo Ren. Dit voertuig is uitgerust met alle extra's die de Supreme Leader maar kan wensen, zoals uitvouwbare vleugels en wapens met veermechanisme om die vervelende Resistance-strijders af te weren! In de cockpit is ook ruimte voor zijn angstaanjagende bemanning, de Knights of Ren. Deze geweldige set is daarnaast inclusief Generaal Pryde, een Sith Trooper en een First Order Stormtrooper, zodat je meteen kunt beginnen met het gevecht!
Maak indruk met maar liefst 6 LEGO® Star Wars minifiguren: Supreme Leader Kylo Ren, Generaal Pryde, een Sith Trooper, een First Order Stormtrooper en 2 Knights of Ren. De commandoshuttle van Kylo Ren heeft unieke eigenschappen zoals een draaibare rechtermotor, wapens met veermechanisme, en een laadklep die omlaag kan. Met het lichtzwaard van Kylo Ren en andere wapens kunnen spannende scènes uit Star Wars: The Rise of Skywalker worden nagespeeld. Dit ruimteschip is ca. 35 cm hoog, 21 cm lang en 50 cm breed.
De aanbevolen minimum leeftijd voor dit bouwset is 10 jaar, terwijl de aanbevolen maximum leeftijd 16 jaar is. Met 1005 onderdelen en geen benodigde batterijen, is dit een geweldig cadeau voor elke Star Wars fan. Het zwarte ruimteschip is gemaakt van hoogwaardig kunststof en draagt het kwaliteitslabel CE. Het speelgoedthema is Film, TV en Muziek, en het is een open-ended speelgoed. De taal van de handleiding is universeel, en de bouwset heeft een verpakking van 375 mm breed, 90 mm hoog, 480 mm lang, en weegt 1.66 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Kylo Ren's Shuttle - 75256 kopen voor de prijs van € 195,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Kylo Ren's Shuttle - 75256 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Kylo Ren's Shuttle - 75256 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 97,49 voor LEGO Star Wars Kylo Ren's Shuttle - 75256 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 299,50 op 30-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 202,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 6 |
| Aantal onderdelen | 1005 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75256 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.66 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016370782 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Kylo Ren's Shuttle - 75256 aankoopt