In Jabba's Palace op de planeet Tatooine heeft Princess Leia zich vermomd als Boushh. Ze probeert Chewbacca en de in carboniet ingevroren Han Solo te redden. Komt de prinses onopgemerkt voorbij de raketten op het dak, de blasters en de bewakingsapparatuur? Of lukt het Jabba en zijn handlangers om de prinses te arresteren en gevangen te zetten onder de troon van Jabba? Bij de set horen 9 minifiguren: Jabba, Salacious Crumb, Bib Fortuna, Gamorrean Guard, Oola, Han Solo, Princess Leia in Boushh vermomming, Chewbacca en B'omarr Monk.
Inclusief wegschuifbare troon met valluik, verborgen schat, ingang met kanonnen, raketten op beweegbaar dak en wachttoren. Er hoort ook een Han Solo figuur in carboniet bij, handboeien en Jabba's waterpijp. Wapens: medium blaster, blaster pistool, blaster geweer, thermo-ontsteker, bijl en Boushh lans. Jabba the Hutt kan in allerlei posities worden gezet! Pas op voor het valluik! Bevrijd Han uit zijn carboniet gevangenis! Jabba's Palace is meer dan 25 cm hoog, 29 cm breed en 19 cm diep.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Jabba's Palace - 9516 kopen voor de prijs van € 499,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Jabba's Palace - 9516 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Jabba's Palace - 9516 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 443,00 voor LEGO Star Wars Jabba's Palace - 9516 is gemeten op 26-05-2025. De hoogste prijs was € 499,95 op 21-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 56,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | 9 |
| Aantal onderdelen | 717 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9516 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 93 mm |
| Product hoogte | 379 mm |
| Product lengte | 581 mm |
| Speelgoedthema | Sciencefiction Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 378 mm |
| Verpakking hoogte | 106 mm |
| Verpakking lengte | 693 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014841055 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Jabba's Palace - 9516 aankoopt