Help Han Solo en Tobias Beckett om de Imperial TIE Fighter te ontwijken! Zal het ze lukken om de aanvallen van de Stormtrooper en de TIE Fighter Pilot te ontwijken terwijl ze proberen te ontsnappen? De spanning van dit LEGO Star Wars avontuur ligt volledig in jouw handen! Het set is compleet met 4 minifiguren: een Imperial Pilot, Han Solo, Tobias Beckett (vermomd als Mimban Stormtrooper) en een Mimban Stormtrooper.
De Imperial TIE Fighter is ontworpen met oog voor detail, stevige vleugels en een minifiguurcockpit die open kan met een toegangsluik. Daarnaast bevat het set 2 wapens met veermechanisme en een assortiment aan blasters, waaronder Tobias Beckett's 2 speciale blasters. Met de 519 bouwstenen bouw je dit iconische ruimteschip tot leven.
Herbeleef epische Han Solo momenten uit de Star Wars saga door bekende actiescènes na te spelen of creëer compleet nieuwe verhalen en missies voor de bemanning van de TIE Fighter. Dit LEGO Star Wars speelgoed is ideaal voor kinderen tussen de 9 en 14 jaar oud en biedt urenlang speelplezier en creativiteit.
Met zijn afmetingen van ongeveer 23 cm hoog, 20 cm lang en 19 cm breed, is de Imperial TIE Fighter een indrukwekkende toevoeging aan elk LEGO Star Wars verzameling. Dit kwaliteitsproduct met CE-markering is gemaakt van duurzaam kunststof en zorgt voor zowel bouwplezier als speelplezier voor jonge Jedi's in spe.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Imperial TIE Fighter - 75211 kopen voor de prijs van € 269,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Imperial TIE Fighter - 75211 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Imperial TIE Fighter - 75211 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor LEGO Star Wars Imperial TIE Fighter - 75211 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 274,95 op 15-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 214,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 519 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75211 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 35.4 cm |
| Product hoogte | 7.1 cm |
| Product lengte | 37.8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 358 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 374 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.85 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016110593 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Imperial TIE Fighter - 75211 aankoopt