Word een echte laadmeester met de LEGO® Star Wars 75219 Imperial AT-Hauler. Dit gedetailleerde voertuig heeft een cockpit met plaats voor een minifiguur met daaronder een platform, draaibare hefarmen voor de vlieg- en landingsstand en beweegbare haken waaraan je de meegeleverde, zelf te bouwen vrachtcontainer met daarin 4 blastergeweren kunt vasthaken. De set is helemaal compleet dankzij de 5 LEGO minifiguren waarmee fans de spannendste gevechten uit Solo: A Star Wars Story kunnen naspelen!
Inclusief 5 LEGO® minifiguren: Qi'ra, Val, Rio Durant en 2 bewakers van Dryden. Het vrachtvliegtuig heeft draaibare beestigingspunten met beweegbare haken, een cockpit die open kan met plaats voor een minifiguur, noppenschieters aan de zijkant en een platform aan de onderkant voor het vervoeren van minifiguren. Ook inclusief een bouwbare, te openen vrachtcontainer met hefbalk. Laad de container vol, haak hem vast en vlieg ervandoor! Draai aan de hefarmen om te wisselen tussen de landings- en vliegstand. Wapens: 2 blasters, 3 blasterpistolen en 4 blastergeweren in een rek in de container.
De Imperial AT-Hauler is ca. 12 cm hoog, 32 cm lang en 21 cm breed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Imperial AT-Hauler - 75219 kopen voor de prijs van € 185,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Imperial AT-Hauler - 75219 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Imperial AT-Hauler - 75219 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 82,49 voor LEGO Star Wars Imperial AT-Hauler - 75219 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 199,95 op 03-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 117,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 829 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75219 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 37.4 cm |
| Product hoogte | 6.5 cm |
| Product lengte | 47.6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 37.30 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 48.00 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.34 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016111170 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Imperial AT-Hauler - 75219 aankoopt