Bekend van Star Wars: The Clone Wars: de Hyena droid kan wisselen tussen walker-, bommenwerp- en aanvalfunctie. Het is een machtig, flexibel wapen van het separatistenleger. Met vier afwerpbare bommen en drie geheel nieuwe battle droid minifiguren. Dit product bestaat uit 232 stukjes.
De LEGO Star Wars Hyena Droid Bomber - 8016 is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar oud en tot 12 jaar oud. Het bevat in totaal 232 onderdelen en heeft een CE-markering. Voor de volledige functionaliteit is er geen app vereist en kan het niet zelfstandig met internet verbinden. De manier van bouwen is door gebruik te maken van bouwstenen van hoogwaardige kunststofmateriaal.
Deze bouwset is onderdeel van het speelgoedthema Ruimtevaart en Film, TV en Muziek. Het karakter 2519621 is van toepassing op deze set. De verpakking heeft een breedte van 300 mm, een hoogte van 290 mm en een lengte van 400 mm, met een verpakkingsgewicht van 0.70 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Hyena Droid Bomber - 8016 kopen voor de prijs van € 165,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Hyena Droid Bomber - 8016 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Star Wars Hyena Droid Bomber - 8016 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Hyena Droid Bomber - 8016 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 159,99 voor LEGO Star Wars Hyena Droid Bomber - 8016 is gemeten op 11-05-2025. De hoogste prijs was € 199,30 op 30-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 39,31. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal onderdelen | 232 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8016 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 290 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.70 kg |
EAN
| EAN | 5702014533240 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Hyena Droid Bomber - 8016 aankoopt