Op verkenning op de planeet Hoth, wordt Luke Skywalker aangevallen en gevangen genomen door een wampa ijsmonster. Kan hij de Kracht gebruiken om zijn lichtzwaard terug te krijgen? Of kan piloot Zev Senesca hem redden met zijn snowspeeder?
De LEGO Star Wars Hoth Wampa Cave - 8089 is geschikt voor kinderen en volwassenen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar, bevat deze set 3 minifiguren en in totaal 282 onderdelen. De set is kleurrijk en bestaat uit kunststof bouwstenen, waardoor het een ideale toevoeging is voor fans van sciencefiction en film-, tv- en muziekthema's.
De bouwset bevat het personage 2519621 en voldoet aan de CE-markering voor zichtbare kwaliteit en veiligheid. De verpakking heeft een breedte van 390 mm, een hoogte van 290 mm, en een lengte van 290 mm, met een gewicht van 0.56 kg. Het speelgoed heeft geen voedingstype nodig en is niet verbonden met internet. Bovendien zijn er geen eWaste-elementen inbegrepen. Let op: dit speelgoed bevat veiligheidswaarschuwingen en is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Hoth Wampa Cave - 8089 kopen voor de prijs van € 169,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Hoth Wampa Cave - 8089 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Hoth Wampa Cave - 8089 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,95 voor LEGO Star Wars Hoth Wampa Cave - 8089 is gemeten op 28-01-2025. De hoogste prijs was € 208,95 op 04-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 59,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 282 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8089 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema | Sciencefiction Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 390 mm |
| Verpakking hoogte | 290 mm |
| Verpakking lengte | 290 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.56 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014601284 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Hoth Wampa Cave - 8089 aankoopt