Vergroot je LEGO Star Wars troepenmacht met dit First Order Transport Speeder Battle Pack met ruimte voor twee minifiguren, noppenschieters aan de voor- en achterkant en afkoppelbare noppenblasters, staven en schild-elementen (nieuw in juni 2017) voor de First Order Stormtroopers. Open het vuur op de vijand met de noppenschieters. Koppel de staven en schilden los en maak de troopers klaar voor de strijd. Het pakket bevat vier minifiguren: twee First Order Stormtroopers, een First Order Flametrooper en een First Order Officer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars First Order Transport Speeder Battle Pack - 75166 kopen voor de prijs van € 48,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars First Order Transport Speeder Battle Pack - 75166 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Star Wars First Order Transport Speeder Battle Pack - 75166 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars First Order Transport Speeder Battle Pack - 75166 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,95 voor LEGO Star Wars First Order Transport Speeder Battle Pack - 75166 is gemeten op 07-04-2025. De hoogste prijs was € 53,95 op 19-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 16,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 117 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75166 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 14.1 cm |
| Product lengte | 4.6 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Sciencefiction |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 196 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 8719817074457 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars First Order Transport Speeder Battle Pack - 75166 aankoopt