Met het LEGO Star Wars Emperor Palpatine's Shuttle bouwpakket kunnen kinderen en volwassenen hun eigen ruimtevaartavonturen beleven. Dit bouwset is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en bevat 575 bouwstenen. Daarnaast zijn er 4 minifiguren inbegrepen, waaronder het personage 2519621. De verpakking heeft een breedte van 286 mm, een hoogte van 60 mm, een lengte van 550 mm en een gewicht van 1.10 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Emperor Palpatine's Shuttle - 8096 kopen voor de prijs van € 249,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Emperor Palpatine's Shuttle - 8096 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Emperor Palpatine's Shuttle - 8096 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 187,95 voor LEGO Star Wars Emperor Palpatine's Shuttle - 8096 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 249,95 op 27-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 62,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 575 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8096 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 550 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.10 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014601338 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Emperor Palpatine's Shuttle - 8096 aankoopt