Een nieuwe droid van de Separatisten valt de legers van de Republiek aan, maar de elitesoldaten van het Clone leger hebben ook een nieuw wapen: het krachtige Republiek artilleriekanon! Het heeft een kantelbare loop en vuurt zware raketten af op de vijand! Bij de set horen 4 LEGO Star Wars minifiguren: ARC trooper, ARF trooper en 2 commando droids. 98 onderdelen.
Dit LEGO Star Wars Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack - 9488 is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 6 jaar. Met in totaal 4 minifiguren en 80 onderdelen biedt deze set urenlang speelplezier. De kleurrijke bouwset heeft een productbreedte van 47 mm, een producthoogte van 141 mm, en een productlengte van 192 mm. Het is een bouwplaats-speelgoedthema en de speelmethode is speelgoed. De verpakking heeft een breedte van 149 mm, een hoogte van 50 mm en een lengte van 193 mm, met een gewicht van 0.12 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack - 9488 kopen voor de prijs van € 142,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack - 9488 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack - 9488 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 134,90 voor LEGO Star Wars Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack - 9488 is gemeten op 01-03-2026. De hoogste prijs was € 214,45 op 17-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 79,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 80 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9488 |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 47 mm |
| Product hoogte | 141 mm |
| Product lengte | 192 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 193 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014840409 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Elite Clone Trooper & Commando Droid Battle Pack - 9488 aankoopt