Zet Naare in de Eclipse Fighter en ga achter premiejager Dengar aan die er op zijn speeder vandoor gaat. Verander het schip om het verborgen veermechanisme-boordgechut te onthullen en je vijand te overrompelen! De LEGO Star Wars Eclipse Fighter - 75145 is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar. Het bevat 3 minifiguren en bestaat uit 363 onderdelen. Het schip heeft een stoere zwarte kleur en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Het heeft een afmeting van 19.1 cm in de breedte, 5.9 cm in de hoogte en 35.4 cm in de lengte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Eclipse Fighter - 75145 kopen voor de prijs van € 96,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Eclipse Fighter - 75145 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Eclipse Fighter - 75145 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor LEGO Star Wars Eclipse Fighter - 75145 is gemeten op 02-09-2025. De hoogste prijs was € 113,00 op 28-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 53,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 363 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75145 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Star Wars |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 19.1 cm |
| Product hoogte | 5.9 cm |
| Product lengte | 35.4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sciencefiction Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (6) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419248280 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Eclipse Fighter - 75145 aankoopt