Tijdens de slag van Hoth in 'The Empire Strikes Back', stijgt Han Solo op vanaf Echo Base om Luke Skywalker te gaan redden. We vieren het 10-jarige bestaan van Lego Star Wars met deze geweldige set die bestaat uit een Imperial repeating blaster, het allereerste tauntaun figuurtje en vijf minifiguren waaronder Han Solo. Dit product bestaat uit 155 stukjes. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar, is dit bouwset ideaal voor jonge fans. Het bevat 5 minifiguren en kan zelfstandig met internet verbinden, waardoor kinderen urenlang kunnen genieten van het bouw- en speelplezier. De verpakking heeft een breedte van 300 mm, hoogte van 400 mm, lengte van 280 mm en een gewicht van 0.23 kg. Deze set is perfect voor liefhebbers van de Star Wars saga en biedt eindeloze mogelijkheden voor creatief spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Echo Base - 7749 kopen voor de prijs van € 109,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Echo Base - 7749 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Echo Base - 7749 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 94,95 voor LEGO Star Wars Echo Base - 7749 is gemeten op 16-12-2025. De hoogste prijs was € 164,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 70,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 155 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7749 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
EAN
| EAN | 5702014537200 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Echo Base - 7749 aankoopt