Help Obi-Wan Kenobi op een gevaarlijke missie aan boord van de Death Star, waarbij hij langs de Death Star Gunner moet sluipen om de zoekstraal uit te schakelen. Daarna moet de Jedi-held de schutter verslaan voordat het krachtige laserkanon wordt afgevuurd. Met LEGO® Star Wars minifiguren van Obi-Wan Kenobi en een Death Star Gunner, is dit model gebaseerd op een cruciale scène uit Star Wars: A New Hope. Het LEGO Death Star kanon bestaat uit een zoekstraalcontroletoren en een draaibaar laserkanon met veermechanisme en opbergclips voor projectielen.
Met het blauwe lichtzwaard van Obi-Wan en het blasterpistool van de Death Star Gunner, biedt dit LEGO® Star Wars bouwspeelgoed een spannende speelervaring. Het kanon is een geweldig cadeau voor elke Star Wars fan, met afmetingen van ongeveer 9 cm hoog, 16 cm breed en 11 cm diep. Met aanbevolen leeftijden van 4 tot 12 jaar, is het geschikt voor verschillende leeftijdsgroepen en zorgt het voor uren speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Death Star Kanon - 75246 kopen voor de prijs van € 47,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Death Star Kanon - 75246 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Death Star Kanon - 75246 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Star Wars Death Star Kanon - 75246 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 69,95 op 12-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 54,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75246 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands Frans |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 14.20 cm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 26.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016370720 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Death Star Kanon - 75246 aankoopt