Herbeleef het beslissende duel tussen Luke Skywalker, Darth Vader en Keizer Palpatine met de LEGO Star Wars Death Star set. Deze set is geïnspireerd op de troonzaal van Keizer Palpatine aan boord van de tweede Death Star zoals te zien in Star Wars: Episode VI Return of the Jedi. Het model zit vol met spannende details, zoals draaiende zijpanelen, openende deuren, een 'Force Jump'-functie en zelfs een instortende trap en brug voor nog meer actie.
Met 724 onderdelen en 5 minifiguren, waaronder Luke Skywalker, Darth Vader, Keizer Palpatine en 2 Royal Guards, kan je het ultieme gevecht tussen goed en kwaad naspelen. Kunnen Luke en Darth Vader samenwerken om zich te verzetten tegen de duistere krachten van Palpatine? De reactorschacht en afneembare troon voegen nog meer speelmogelijkheden toe aan deze set.
De LEGO Death Star set is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en ouder. Met een productbreedte van 28.2 cm, hoogte van 7.4 cm en lengte van 48 cm is dit een indrukwekkende toevoeging aan elke Star Wars verzameling. De set wordt geleverd met duidelijke bouwinstructies en biedt uren speelplezier voor jong en oud.
Dompel jezelf onder in de wereld van Star Wars en laat je fantasie de vrije loop met deze prachtige LEGO set. De gedetailleerde minifiguren en accessoires zorgen voor een authentieke speelervaring die fans van de franchise zeker zullen waarderen. Voeg het Death Star Beslissend Duel toe aan je verzameling en beleef keer op keer de spannendste momenten uit de film opnieuw.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Death Star Beslissend Duel - 75093 kopen voor de prijs van € 170,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Death Star Beslissend Duel - 75093 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Death Star Beslissend Duel - 75093 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 127,99 voor LEGO Star Wars Death Star Beslissend Duel - 75093 is gemeten op 02-10-2025. De hoogste prijs was € 173,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 45,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 724 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75093 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 28.2 cm |
| Product hoogte | 7.4 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 281 mm |
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 479 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.19 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015352161 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Death Star Beslissend Duel - 75093 aankoopt