Stap in de wereld van Star Wars en vecht aan de zijde van de rebellen met LEGO Star Wars De Phantom - 75048. Deze LEGO set brengt de spannende avonturen uit de Star Wars: Rebels tv-animatieserie tot leven. Plaats de dappere Rebellenheld Ezra Bridger in de afkoppelbare cockpit en bereid hem voor op de strijd door zijn helm en blaster in het vrachtruim te plaatsen.
Met 234 onderdelen biedt deze set urenlang bouwplezier en zit boordevol detail. Vouw de vleugels uit naar vliegstand, sluit het dak en open het vuur met het 2-wegs boordgeschut om vijandelijke aanvallen van alle kanten af te weren. De meegeleverde minifiguur Ezra Bridger wordt geleverd met wapens en accessoires, waardoor je het gevecht nog realistischer kunt naspelen.
Je kunt na succesvolle missies de Phantom koppelen aan het apart verkrijgbare ruimteschip LEGO Star Wars De Ghost 75053 voor nog meer avonturen in de ruimte. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 12 jaar is deze LEGO set geschikt voor jonge fans van Star Wars die dol zijn op bouwen en spelen.
De Phantom heeft een meerkleurig ontwerp en behoort tot de categorie speelgoedthema Ruimtevaart en Film, TV en Muziek. Het is een bouwset van hoogwaardige kunststof en beschikt over een CE-markering voor zichtbare kwaliteit en veiligheid. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars De Phantom - 75048 kopen voor de prijs van € 126,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars De Phantom - 75048 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars De Phantom - 75048 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,49 voor LEGO Star Wars De Phantom - 75048 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 149,95 op 12-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 127,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 234 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75048 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 191 mm |
| Product hoogte | 46 mm |
| Product lengte | 262 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015122399 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars De Phantom - 75048 aankoopt