Beschrijving
Heers over het sterrenstelsel met de LEGO Star Wars Darth Vader - 75534 bouwset. Met deze in allerlei standen verstelbare en zelf te bouwen Darth Vader figuur kunnen kinderen van 8-14 jaar allerlei spannende avonturen uit de Star Wars saga naspelen. De figuur is ca. 32 cm hoog en heeft een gedetailleerde harnas- en borstdecoratie, stoffen tuniek en cape, een armzwaaifunctie en een afneembare helm met het gezicht van Anakin Skywalker.
Deze stevige bouwset van 168 onderdelen is ideaal voor intens actiespel en het stimuleren van de verbeelding. Met de armzwaaifunctie en het gedetailleerde design kunnen kinderen de figuur in allerlei coole standen zetten en hun favoriete scenes uit de Star Wars films tot leven brengen.
De LEGO Star Wars Darth Vader - 75534 bouwset is multifunctioneel en biedt urenlang speelplezier voor kinderen en volwassenen die dol zijn op bouwsets en het Star Wars universum. Het product is voorzien van een CE markering en voldoet aan alle veiligheidseisen voor kinderen vanaf 8 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Darth Vader - 75534 kopen voor de prijs van € 149,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Darth Vader - 75534 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Darth Vader - 75534 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,74 voor LEGO Star Wars Darth Vader - 75534 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 174,95 op 24-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 141,21. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 168 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75534 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 7083174 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 320 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016112092 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Darth Vader - 75534 aankoopt