De Lego Star Wars exclusive Darth Maul figuur uit 2012 is een echt collectors item voor elke Lego Star Wars verzamelaar. Deze limited edition polybag bestaat uit 7 onderdelen, waarvan Darth Maul exclusief alleen in deze set te vinden is. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 99 jaar en een CE markering voor kwaliteit, is dit bouwset speciaal ontworpen voor de echte fans van het Star Wars universum.
Met een afmeting van 2 cm bij 4 cm bij 2 cm is deze zwarte kunststof bouwset ideaal voor het bouwen van dit iconische personage. Het speelgoedthema van deze set is Fantasy en het personage van Darth Maul is van toepassing op deze set. Daarnaast is dit speelgoed niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en wordt aanbevolen voor gebruik onder toezicht van volwassenen.
Met zijn introductie in april 2012 en zijn unieke MPN (Manufacturer Part Number) van 6005188, is deze Lego Star Wars set een must-have voor elke fan. Met de mogelijkheid om het figuur zelfstandig met internet te verbinden, biedt deze bouwset een unieke speelervaring. Voeg deze exclusieve Darth Maul figuur toe aan je collectie en beleef eindeloos bouwplezier met Lego Star Wars.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Lego Star Wars Darth Maul polybag exclusive kopen voor de prijs van € 75,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Lego Star Wars Darth Maul polybag exclusive te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego Star Wars Darth Maul polybag exclusive bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 75,95 voor Lego Star Wars Darth Maul polybag exclusive is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 79,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 7 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Met exact hetzelfde apparaat |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2012 |
| Introductiemaand | April |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6005188 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 2 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 14 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419176620 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego Star Wars Darth Maul polybag exclusive aankoopt