Vier de terugkeer van Luke Skywalker in seizoen 2 van Star Wars: The Mandalorian met deze bouwbare Dark Trooper aanval (75324) speelset voor fans vanaf 8 jaar. De set bevat een authentieke versie van de scène in de Imperial Light Cruiser, waar Luke opnieuw verscheen, met een draaiende lift, ronddraaiend gevechtsplatform en een schuivend 'Krachtplatform' om de Dark Troopers tegen te houden. Inclusief 4 LEGO® minifiguren: Luke Skywalker met een lichtzwaard (nieuw vanaf maart 2022) en 3 Dark Troopers, elk met een blastergeweer voor leuke rollenspellen.
LEGO® Star Wars set voor confrontaties tussen Luke Skywalker en Dark Troopers fans kunnen de terugkeer van Luke Skywalker in seizoen 2 van Star Wars: The Mandalorian opnieuw beleven met dit Dark Troopers aanval (75324) bouwspeelgoed. 4 LEGO® minifiguren Luke Skywalker met een lichtzwaard en 3 Dark Troopers, elk met een blastergeweer, voor een heleboel creatieve rollenspellen.
Leuk cadeau voor fans vanaf 8 jaar geef dit 166-delige bouwspeelgoed cadeau voor een verjaardag, de feestdagen of een andere gelegenheid aan creatieve kinderen die van Star Wars: The Mandalorian houden. Makkelijk mee te nemen de lift/gang is ca. 10 cm hoog, 18 cm lang en 9 cm breed, en past samen met de LEGO® minifiguren in een kinderrugzak, zodat ze er ook onderweg mee kunnen spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Dark Trooper Aanval- 75324 kopen voor de prijs van € 45,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Dark Trooper Aanval- 75324 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Dark Trooper Aanval- 75324 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,24 voor LEGO Star Wars Dark Trooper Aanval- 75324 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 52,95 op 18-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 26,71. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 166 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | marketing-benelux@lego.com |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75324 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Star Wars |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0032 32476180 |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 187 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017155500 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Dark Trooper Aanval- 75324 aankoopt