De Clone Wars razen door het melkwegstelsel en de legers van de Republiek staan tegenover een machtige nieuwe vijand - de Mandalorians! Bouw je eigen eliteteam van clone troopers, met de BARC speeder, de ARF clone trooper, twee bomb squad clone troopers en clone commander minifiguren. Dit LEGO Star Wars Clone Trooper Battle Pack - 7913 wordt aanbevolen voor kinderen vanaf 6 jaar tot 12 jaar oud en bevat in totaal 4 minifiguren en 69 onderdelen. De verpakking heeft een breedte van 190 mm, een hoogte van 160 mm, een lengte van 400 mm en een gewicht van 0.60 kg. Dit speelgoed is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen met een speelgoedthema van Film, TV en Muziek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Clone Trooper Battle Pack - 7913 kopen voor de prijs van € 149,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Clone Trooper Battle Pack - 7913 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Clone Trooper Battle Pack - 7913 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,49 voor LEGO Star Wars Clone Trooper Battle Pack - 7913 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 149,99 op 04-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 142,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 69 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | - |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi- color |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7913 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014734258 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Clone Trooper Battle Pack - 7913 aankoopt