Bouw je eigen LEGO versie van BB-8! Draai aan het wiel om het hoofd te draaien en draai aan een ander wiel om het luik te openen. Kijk hoe de snijbrander tevoorschijn komt, net als in de film! Je kunt BB-8 ook op de standaard plaatsen zodat je de vriendelijke droid aan al je vrienden kunt laten zien wanneer ze op bezoek komen!
Deze set bevat ruim 1100 stenen en BB-8 zonder standaard is 25 cm hoog en 15 cm breed. Het model van BB-8 kan niet rollen. Met authentieke details en een door wieltjes geactiveerd draaiend hoofd en openend luik met daarin een - niet-functionerende - snijbrander. Inclusief displaystandaard, decoratief informatiebordje en een kleine BB-8 figuur.
Aanbevolen voor kinderen vanaf 10 jaar tot 16 jaar. Er zijn geen batterijen nodig voor dit speelgoed en het is een STEM-speelgoed van het thema Sciencefiction. Het is een bouwset van kunststof en heeft een CE-markering voor kwaliteit. De verpakking heeft een breedte van 356 mm, hoogte van 95 mm, lengte van 376 mm en een gewicht van 1.33 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars BB-8 - 75187 kopen voor de prijs van € 193,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars BB-8 - 75187 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars BB-8 - 75187 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 82,49 voor LEGO Star Wars BB-8 - 75187 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 254,99 op 18-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 172,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Sciencefiction |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1106 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75187 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 35.6 cm |
| Product hoogte | 9.5 cm |
| Product lengte | 37.6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sciencefiction |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Science |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 356 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 376 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.33 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 5702015869881 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars BB-8 - 75187 aankoopt