Patrouilleer in de straten van Capital City in de tweepotige LEGO Star Wars AT-DP! Er zijn rebellen gesignaleerd in het gebied! Zet de bestuurder in de cockpit, sluit het luik, laad de dubbele knopschieters en escorteer Agent Kallus en de Stormtrooper bij hun jacht op de rebellen. Inclusief 4 minifiguren met diverse wapens: Agent Kallus, Stormtrooper en 2 AT-DP piloten.
De LEGO Star Wars AT-DP - 75083 is een bouwset met 500 onderdelen, aanbevolen voor kinderen van 8 tot 14 jaar. De bouwset is van kunststof en de verpakking heeft een breedte van 263 mm, hoogte van 75 mm, lengte van 386 mm en weegt 0.75 kg.
Dit speelgoedthema van film, tv en muziek brengt de Star Wars wereld tot leven met dit kleurrijke bouwproject. De CE-markering garandeert de kwaliteit en veiligheid van het product voor spelplezier zonder zorgen. Het MPN-nummer is 75083 en het jaar van publicatie is 2015.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars AT-DP - 75083 kopen voor de prijs van € 249,94. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars AT-DP - 75083 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars AT-DP - 75083 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 126,95 voor LEGO Star Wars AT-DP - 75083 is gemeten op 01-11-2025. De hoogste prijs was € 249,95 op 08-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 123,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal onderdelen | 500 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75083 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 263 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 386 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.75 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015352093 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars AT-DP - 75083 aankoopt