De Armoured Assault Tank (AAT) van het separatistenleger zoeft over het slagveld van de Clone Wars, als Jedi Master Yoda verschijnt. Yoda gebruikt de Kracht om de veldslag een andere uitslag te geven! Met "knip"-raketten, een afneembare speeder en zeven minifiguren waaronder drie super battle droids met raketlanceerders en Yoda, bekend van Star Wars: The Clone Wars.Dit product bestaat uit 407 stukjes.
De LEGO Star Wars Armored Assault Tank (AAT) is een spannende set die kinderen en volwassenen vanaf 5 jaar kunnen bouwen. Met 378 onderdelen en 7 minifiguren, waaronder Jedi Master Yoda en drie super battle droids, biedt deze set uren speelplezier voor fans van Star Wars. De tank is multicolor en gemaakt van hoogwaardig kunststof, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurig speelplezier.
De set wordt aanbevolen voor kinderen en volwassenen vanaf 5 jaar, met een maximale leeftijd van 14 jaar. Er zijn geen batterijen nodig voor dit speelgoed, waardoor kinderen direct aan de slag kunnen met bouwen en spelen. Met een CE-markering is de kwaliteit en veiligheid van dit product gegarandeerd. De LEGO Star Wars Armored Assault Tank is een bouwset met een speelgoedthema dat zich richt op ruimtevaart, perfect voor fans van de franchise.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Armored Assault Tan - 8018 kopen voor de prijs van € 269,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Armored Assault Tan - 8018 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Armored Assault Tan - 8018 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 238,45 voor LEGO Star Wars Armored Assault Tan - 8018 is gemeten op 31-03-2025. De hoogste prijs was € 269,95 op 08-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 31,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 7 |
| Aantal onderdelen | 378 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2009 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8018 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Ruimtevaart |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 cm |
| Verpakking hoogte | 300 cm |
| Verpakking lengte | 480 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.75 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014533271 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Armored Assault Tan - 8018 aankoopt