Geef fans van Star Wars: The Mandalorian elke dag in aanloop naar kerst een leuk cadeautje met de LEGO Star Wars adventkalender (75307) voor 2021. Achter elk van de 24 deurtjes vind je een LEGO minifiguur, LEGO figuur, bouwbaar voertuig, wapen of accessoire, geïnspireerd op seizoen 2 van Star Wars: The Mandalorian. Minimodellen, maximaal plezier
Geef voorpret voor de kerstdagen cadeau met de LEGO Star Wars adventkalender (75307) voor 2021 met bouwbare personages, voertuigen, wapens en accessoires uit seizoen 2 van Star Wars: The Mandalorian. Inclusief 7 LEGO Star Wars personages, waaronder The Mandalorian en het Kind (Grogu), ook wel liefkozend Baby Yoda genoemd, beide in kerstkleding, plus een Tusken Raider, IG-11 en IT-O Interrogator Droid. Met 11 bouwbare minimodellen, waaronder de Razor Crest, Riot Mar's starfighter, een Imperial Troop Transport, X-wing, TIE Fighter, Imperial Light Cruiser, Boba Fett's ruimteschip en de zweefkinderwagen van het Kind.
Dit geweldige 335-delige bouwspeelgoed is een ideaal decembercadeau voor kinderen vanaf 6 jaar. Je kunt de personages en minimodellen uitstekend combineren met andere LEGO Star Wars sets voor nog meer creatief plezier. Tussen het openen van de deurtjes en het speelplezier door vormt deze LEGO Star Wars adventkalender een kleurrijke en feestelijke blikvanger in elke kamer. Er zijn LEGO Star Wars sets om fans van alle leeftijden mee te verrassen, of ze nu legendarische scènes opnieuw willen beleven, nieuwe verhalen willen bedenken of de authentieke modellen willen bouwen en neerzetten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Adventkalender 2021 - 75307 kopen voor de prijs van € 90,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Adventkalender 2021 - 75307 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Adventkalender 2021 - 75307 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,49 voor LEGO Star Wars Adventkalender 2021 - 75307 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 90,00 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 67,51. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Kerst Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 335 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75307 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Kerst Ruimtevaart |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 257 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.43 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016933840 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Adventkalender 2021 - 75307 aankoopt