LEGO Star Wars Acclamator-Class Assault Ship 75404
- EAN: 5702017817262
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Herbeleef de dramatische Slag om Geonosis met het allereerste LEGO Star Wars bouwmodel van een Acclamator-Class Assault Ship (75404). Dit displaymodel van een Star Wars ruimteschip zit boordevol authentieke details uit Star Wars: Attack of the Clones, waardoor het een must-have is voor fans van de saga. Neem de tijd voor jezelf tijdens het uitdagende bouwproces en showcase vervolgens trots je voltooide creatie op de meegeleverde standaard met naamplaatje.
Deze indrukwekkende bouwset maakt deel uit van de LEGO Star Wars ruimteschipcollectie op middelgrote schaal. Het is niet alleen een beloning voor jezelf, maar ook een uniek en creatief cadeau voor andere volwassen Star Wars liefhebbers en verzamelaars. Om het meeste uit deze fantasierijke bouwset te halen, kun je gebruikmaken van de handige LEGO Builder app. Met deze app kun je inzoomen tijdens het bouwen, je voortgang bijhouden en zelfs een 3D-versie van je model draaien. Bovendien kun je al je LEGO sets op één plek opslaan voor gemakkelijke toegang en beheer.
Met maar liefst 450 onderdelen om te verkennen en te bouwen, biedt de LEGO Star Wars Acclamator-Class Assault Ship een uitdagend en boeiend project voor bouwliefhebbers van 18 jaar en ouder. Het kleurrijke en gedetailleerde ruimteschip garandeert urenlang bouwplezier en zal ongetwijfeld een eyecatcher zijn in elke Star Wars verzameling. Geniet van het bouwproces, herbeleef legendarische scènes en laat je liefde voor de Star Wars saga zien met deze unieke LEGO set.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Mediamarkt Conrad Lego Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp Coolshop Alternate Lidl Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars Acclamator-Class Assault Ship 75404 kopen voor de prijs van € 36,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars Acclamator-Class Assault Ship 75404 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars Acclamator-Class Assault Ship 75404 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,99 voor LEGO Star Wars Acclamator-Class Assault Ship 75404 is gemeten op 22-04-2025. De hoogste prijs was € 42,55 op 20-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,56. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal onderdelen | 450 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Unisex |
| Fan Merchandise | Ja |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2024 |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75404 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 59 mm |
| Product lengte | 282 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Games merchandise |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017817262 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars Acclamator-Class Assault Ship 75404 aankoopt