Met het LEGO Star Wars 8129 - AT-AT Walker bouwpakket kunnen kinderen en volwassenen hun eigen meeslepende avonturen in het Star Wars universum beleven. Met 782 onderdelen en 8 minifiguren biedt dit bouwpakket urenlang bouwplezier en speelplezier. De aanbevolen minimum leeftijd is 9 jaar en de aanbevolen maximale leeftijd is 99 jaar, waardoor zowel jongere als oudere fans van de Star Wars franchise er plezier aan kunnen beleven. De AT-AT Walker is meerkleurig en heeft een CE-markering voor zichtbare kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars 8129 - AT-AT Walker bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 319,95 voor LEGO Star Wars 8129 - AT-AT Walker is gemeten op 17-07-2025. De hoogste prijs was € 379,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 60,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | 8 |
| Aantal onderdelen | 782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nvt |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8129 |
| Manier van bouwen | Klikken |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 37.7 cm |
| Verpakking hoogte | 8.3 cm |
| Verpakking lengte | 58 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.43 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014601383 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars 8129 - AT-AT Walker aankoopt