LEGO Star Wars - 75374
- EAN: 5702017584331
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 06:37:29 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek en beleef de spannende wereld van Star Wars met LEGO Star Wars - 75374! Dit unieke bouwpakket laat fans van alle leeftijden genieten van het bouwen van een gedetailleerd model van een iconisch ruimteschip. Met de 4 meeslepende minifiguren en 3 verstelbare vleugels is uren speelplezier gegarandeerd.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Intertoys kun je LEGO Star Wars - 75374 kopen voor de prijs van € 104,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars - 75374 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars - 75374 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 81,65 voor LEGO Star Wars - 75374 is gemeten op 26-04-2025. De hoogste prijs was € 119,99 op 31-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 38,34. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75374 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 376 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 478 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.87 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017584331 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars - 75374 aankoopt