Stap in het Star Wars avontuur met de LEGO Star Wars 75142 Homing Spider Droid! Deze reusachtige Droid met 4 scharnierende poten is bijna onverwoestbaar en klaar om de Galactic Republic te trotseren. Activeer de snelle noppenschieter en laat de Homing Spider Droid zijn tegenstanders tegemoet wandelen, zelfs op de bodem van de zee blijft hij doorlopen.
Dit prachtige model heeft een hoogte van 18 cm en is voorzien van een draaibare romp met noppenschieter, sensoren en een boordkanon. Beleef adembenemende veldslagen met de inbegrepen minifiguren: een Elite Corps Clone Trooper, Jedi Master Yoda en 2 Battle Droids. Laat je fantasie de vrije loop en creëer spannende scenario's in de strijd tegen de Galactische Republiek.
De Homing Spider Droid is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar en kan worden opgebouwd met bouwstenen. Deze bouwset van kunststof is een geweldige toevoeging aan elke Star Wars verzameling. Met een CE-markering en ondersteuning met updates, is deze Droid zowel veilig als duurzaam. De verpakking heeft een breedte van 192 mm, een hoogte van 60 mm, een lengte van 354 mm en weegt 0.39 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars 75142 Homing Spider Droid kopen voor de prijs van € 193,70. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars 75142 Homing Spider Droid te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars 75142 Homing Spider Droid bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,74 voor LEGO Star Wars 75142 Homing Spider Droid is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 215,00 op 30-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 181,26. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Serie | Lego Star Wars |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75142 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 354 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
EAN
| EAN | 5702015592154 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars 75142 Homing Spider Droid aankoopt