Stap in de bruisende wereld van Star Wars met de LEGO Star Wars 75046 Coruscant Police Gunship set. Deze unieke set, uitgebracht in 2014, stelt je in staat om je eigen avonturen te beleven in een galaxy ver, ver weg. Met een indrukwekkend aantal van 481 bouwstenen kun je jouw eigen gunship creëren, klaar om de Jedi te helpen de vrede te handhaven op de straten van Coruscant.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is deze set geschikt voor zowel jonge enthousiastelingen als volwassen Star Wars-fans. De set bevat vier unieke minifiguren, waaronder Clone Troopers en een Coruscant Police Officer, waarmee je de legendarische strijd tussen goed en kwaad kunt naspelen.
Het gunship, met afmetingen van 26.5 cm breed, 7 cm hoog en 38 cm lang, brengt de spanning en actie van de Star Wars saga rechtstreeks naar je LEGO-collectie. Laat de Jedi-rechtvaardigheid zegevieren en versterk het politiekorps van Coruscant met deze prachtige set. Bestel vandaag nog en voeg de LEGO Star Wars 75046 Coruscant Police Gunship toe aan je verzameling. Moge de Force met je zijn!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars 75046 - Coruscant Police Gunship kopen voor de prijs van € 400,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars 75046 - Coruscant Police Gunship te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars 75046 - Coruscant Police Gunship bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 374,95 voor LEGO Star Wars 75046 - Coruscant Police Gunship is gemeten op 08-01-2026. De hoogste prijs was € 479,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 105,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 4 |
| Aantal onderdelen | 465 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75046 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 26.5 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (8) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015122382 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars 75046 - Coruscant Police Gunship aankoopt