Word samen met Poe Dameron een held van het Verzet! Bouw je eigen geweldige X-wing starfighter en neem plaats in de cockpit. Zorg ervoor dat BB-8 ook aan boord is en vlieg de ruimte in. Klap je vleugels uit en ga voor topsnelheid! Zodra je hebt afgerekend met de troepen van de First Order vlieg je weer naar huis waar je de overwinning viert! Bekijk de interactieve Instructions PLUS in de gratis LEGOBouwinstructies app. Hier vind je coole zoom-, draai- en weergavefuncties om het bouwen van deze starfighter nog leuker te maken voor kinderen. Met LEGO Star Wars 4+ bouwsets maken kinderen vanaf 4 jaar op de best mogelijke manier kennis met het bouwen van LEGO en de Star Wars saga. Met de speciale startstenen kunnen ze voertuigen, gebouwen en nog veel meer bouwen helemaal zelf of met een beetje hulp van een broer, zus of ouder en snel gaan spelen.
Laat jonge kinderen op een geweldige manier kennismaken met LEGO® Star Wars met dit Resistance X-wing (75297) bouwspeelgoed. Het model heeft een startsteenbasis, zodat ze snel kunnen gaan bouwen en spelen. Deze bouwbare starfighter bevat een LEGO® minifiguur van Poe Dameron met een blasterpistool, plus een LEGO figuur van de droid BB-8 voor leuke, creatieve rollenspellen. De cockpit van de X-wing biedt plaats aan Poe Dameron en achterop is ruimte voor BB-8. De vleugels kunnen uitklappen om het toestel in de vliegstand te zetten.
Deze 60-delige LEGO® Star Wars startset is eenvoudig te bouwen en opnieuw te bouwen na gevechten. Het is een leuk cadeautje voor een verjaardag, de feestdagen of zomaar tussendoor voor creatieve kinderen van 4 jaar en ouder. Deze geweldige starfighter is ca. 5 cm hoog, 15 cm lang en 19 cm breed: een compact model dat zo in een tas past, zodat kinderen er ook onderweg mee kunnen spelen. Dit is een ideaal bouwmodel voor jongere kinderen die alles graag zelf willen bouwen, of met een beetje hulp van een oudere broer of zus of hun ouders. Maak het bouwen van deze starfighter nog leuker met Instructions PLUS met handige zoom- en draaifuncties in de gratis LEGO® Bouwinstructies app.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars 4+ Resistance X-Wing - 75297 kopen voor de prijs van € 38,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars 4+ Resistance X-Wing - 75297 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars 4+ Resistance X-Wing - 75297 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Star Wars 4+ Resistance X-Wing - 75297 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 40,99 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 26,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 60 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75297 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Ruimtevaart |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 142 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016912661 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars 4+ Resistance X-Wing - 75297 aankoopt