Bescherm de Wookiee krijger met de gepantserde Clone Scout Walker! Zet de Kashyyyk Trooper in de zitplaats van de gepantserde AT-RT Walker en stap voorop in de strijd. Draai en schiet de noppenschieter af voordat de Dwarf Spider Droid de loopgraaf vernietigt met zijn eigen noppenschieter. Het kloonleger moet hoe dan ook winnen! Inclusief 3 LEGO® Star Wars minifiguren: een Kashyyyk Trooper, een Wookiee strijder en een extra minifiguur van Darth Vader ter gelegenheid van het 20-jarig jubileum op een afneembaar displayvoetje, plus een LEGO figuur van een Battle Droid.
De set omvat een AT-RT Clone Scout Walker, een Dwarf Spider Droid en een loopgraafgedeelte met een wapen (kan niet echt schieten). De AT-RT heeft verstelbare poten, een draaiende geschutstoren, een zitplaats voor een minifiguur bovenop en een noppenschieter aan de voorkant. De Dwarf Spider Droid heeft verstelbare poten, een beweegbare antenne en een noppenschieter. Wapens: de blaster van de Battle Droid, de blaster van de Kashyyyk Trooper, het geweer van de Wookiee strijder en het rode lichtzwaard van Darth Vader.
Dit LEGO® Star Wars bouwspeelgoed is een herinterpretatie van de 7250 Clone Scout Walker uit 2005 en is een geweldig LEGO Star Wars verzamelobject voor bouwers van alle leeftijden. De opdruk op het hoofd van de Battle Droid is nieuw vanaf april 2019. De minifiguur van Darth Vader is een getrouwe reproductie van de oorspronkelijke minifiguur uit 1999 en bevat een logo van het 20-jarig jubileum. Sluit de speciale LEGO® Star Wars displayvoetjes voor minifiguren ter ere van het 20-jarig jubileum op elkaar aan voor het perfecte verzamelobject.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Star Wars 20 Years Clone Scout Walker - 75261 kopen voor de prijs van € 94,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Star Wars 20 Years Clone Scout Walker - 75261 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Star Wars 20 Years Clone Scout Walker - 75261 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Star Wars 20 Years Clone Scout Walker - 75261 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,24 voor LEGO Star Wars 20 Years Clone Scout Walker - 75261 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 114,99 op 22-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 88,75. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Serie | Lego Star Wars |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 250 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75261 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 2519621 |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016371086 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Star Wars 20 Years Clone Scout Walker - 75261 aankoopt