Lego Sports Ice Hockey Red & Blue player - 3559
- EAN: 5702014266360
- Categorie(n): Speelfiguren
Met de Lego Sports Ice Hockey Red & Blue player - 3559 kunnen kinderen en volwassenen genieten van spannende ijshockeywedstrijden! Dit speelgoed heeft een blauwe kleur en is gemaakt van duurzaam kunststof. Het is ideaal voor kinderen vanaf 6 jaar en kan gebruikt worden tot een maximumleeftijd van 12 jaar. De afmetingen van het product zijn 14.40 cm x 9.50 cm x 3.70 cm, terwijl de verpakking een breedte heeft van 210 mm, een hoogte van 160 mm, en een lengte van 290 mm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Lego Sports Ice Hockey Red & Blue player - 3559 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Lego Sports Ice Hockey Red & Blue player - 3559 is gemeten op 07-02-2026. De hoogste prijs was € 39,99 op 07-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Sport |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | LEGO |
| EAN | 5702014266360 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3559 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Lego |
| Product breedte | 14.40 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 3.70 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sport |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 290 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014266360 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lego Sports Ice Hockey Red & Blue player - 3559 aankoopt