Help SpongeBob op weg om zijn vaarbewijs te halen met de LEGO SpongeBob Vaarschool van mevrouw Puff - set 4982! Stap aan boord van SpongeBob's boot en laat hem over het parcours racen terwijl je aan de pull-back motor trekt. Zie hoe hij door de muur crasht en voorbij het anker van de rijopleiding schiet. De vuurtoren met een draaiend lichtje maakt de speelervaring nog echter. Deze leuke set bevat minifiguren van SpongeBob, mevrouw Puff en Patrick, waarmee kinderen de avonturen van Bikinibroek kunnen nabootsen.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 7 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar is de LEGO SpongeBob Vaarschool van mevrouw Puff geschikt voor een brede leeftijdsgroep. Met 385 onderdelen en 3 minifiguren biedt deze bouwset uren speelplezier voor een jonge bouwer. De manier van bouwen met bouwstenen stimuleert de creativiteit en fijne motoriek van kinderen terwijl ze zich vermaken met hun favoriete personages.
De set is gemaakt van duurzaam kunststof en voldoet aan de CE veiligheidsnormen, zodat ouders met een gerust hart hun kinderen ermee kunnen laten spelen. De verpakking heeft een breedte van 5.8 cm, een hoogte van 28.5 cm en een lengte van 47.9 cm. Het product draagt het CE-kwaliteitslabel en is voorzien van het karakter van SpongeBob Squarepants. Let op: vanwege kleine onderdelen is deze bouwset niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Altijd onder toezicht van een volwassene gebruiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Spongebob Vaarschool van mevrouw Puff - 4982 kopen voor de prijs van € 219,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Spongebob Vaarschool van mevrouw Puff - 4982 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 27 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Spongebob Vaarschool van mevrouw Puff - 4982 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 169,99 voor LEGO Spongebob Vaarschool van mevrouw Puff - 4982 is gemeten op 21-02-2025. De hoogste prijs was € 219,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 50,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 385 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Jaar van uitgave | 2007 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4982 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage | Spongebob Squarepants |
| Personage van toepassing | Ja |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 5.8 cm |
| Verpakking hoogte | 28.5 cm |
| Verpakking lengte | 47.9 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014500730 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Spongebob Vaarschool van mevrouw Puff - 4982 aankoopt