Ben jij de slimste piraat die er is? Met het LEGO Spel Pirate Code - 3840 kun je je tegenstanders verslaan door hun geheime codes te kraken voordat zij die van jou kunnen ontcijferen. Dit spannende spel vol logica, geluk, schatten en geheimen is geschikt voor 2 tot 4 spelers, dus verzamel je vrienden en ga de uitdaging aan.
Dit bouwset heeft in totaal 268 onderdelen en is geschikt voor avonturiers vanaf 8 jaar. Het spel vereist geen app voor volledige functionaliteit en is voorzien van zichtbare CE-markering. Dit speelgoedthema, perfect voor fans van piraten, is ideaal voor alle leeftijden.
Het LEGO Spel Pirate Code - 3840 kan niet zelfstandig met internet verbinden en heeft een MPN (Manufacturer Part Number) van 3840. De bouwstenen zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en het product heeft een breedte van 67 mm, hoogte van 272 mm en lengte van 192 mm.
De verpakking van dit bouwset heeft een breedte van 192 mm, hoogte van 73 mm en lengte van 277 mm, met een gewicht van 0.46 kg. Laat je fantasie de vrije loop en ga op avontuur met het LEGO Spel Pirate Code - 3840, het perfecte cadeau voor elke piraatliefhebber!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Spel Pirate Code - 3840 kopen voor de prijs van € 59,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Spel Pirate Code - 3840 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Spel Pirate Code - 3840 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,95 voor LEGO Spel Pirate Code - 3840 is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 59,95 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal onderdelen | 268 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3840 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 67 mm |
| Product hoogte | 272 mm |
| Product lengte | 192 mm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek Piraten |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
EAN
| EAN | 5702014606401 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Spel Pirate Code - 3840 aankoopt