Maak zelf de ultieme Ferrari garage met een werkplaats/museum, een racebaangedeelte en LEGO® Speed Champions versies van de klassieke Ferrari 250 GTO, de 488 GTE en de historische 312 T4. Bouw de auto's in de werkplaats met een verstelbare autohelling, een ouderwetse brandstofpomp en een gereedschapsrek, stel een auto tentoon in het museum en race met de andere twee de bochten om en onder de boog door op het racebaangedeelte. Dit bouwspeelgoed wordt geleverd met 7 minifiguren voor eindeloze rollenspelopties.
\Inclusief 7 minifiguren: een coureur voor de klassieke Ferrari 250 GTO, een Ferrari 488 GTE coureur, een coureur voor de historische Ferrari 312 T4, een raceleider, een racemonteur en 2 bezoekers. De set omvat 3 beroemde Ferrari racewagens, een werkplaats/museum en een aankoppelbaar racebaangedeelte. Bouw zelf de klassieke Ferrari 250 GTO, de 488 GTE en de historische 312 T4. De auto's beschikken elk over een cockpit met plaats voor een minifiguur, wielen met rubberen banden, realistische ontwerpdetails, racekleuren en racestickers.
\Verwijder de voorruit van de Ferrari 250 GTO en de 488 GTE om een minifiguur in de auto te kunnen plaatsen. De Ferrari 312 T4 wordt geleverd met een extra verwisselbare vleugel, zoals degene die werd gebruikt om de neerwaartse kracht te veranderen voor de auto die in 1979 het wereldkampioenschap won. De werkplaats is voorzien van een verstelbare autohelling, een gereedschapsrek met verschillende soorten gereedschap, een ouderwetse brandstofpomp, een opbergkast, een uitgang naar de racebaan, een decoratieve boog met Ferrari logo, groen-wit-rode Italiaanse stickers en wandposterstickers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Speed Champions Ultieme Ferrari Garage - 75889 kopen voor de prijs van € 194,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Speed Champions Ultieme Ferrari Garage - 75889 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Speed Champions Ultieme Ferrari Garage - 75889 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Speed Champions Ultieme Ferrari Garage - 75889 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 109,99 voor LEGO Speed Champions Ultieme Ferrari Garage - 75889 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 234,95 op 01-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 124,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 7 |
| Aantal onderdelen | 810 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Ruiterijschool 5, 2930 Brasschaat, België |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75889 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | LEGO Benelux |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sport |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +32 3 247 61 90 |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 537 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.27 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016110302 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Speed Champions Ultieme Ferrari Garage - 75889 aankoopt