Neem deel aan een spannende race op het circuit met de LEGO® Speed Champions Porsche 911 RSR en de 911 Turbo 3.0. Laat de coureurs plaatsnemen in de cockpits en geef vol gas. Houd de rondeteller en jouw positie in de race in de gaten terwijl je langs de pitmuur scheurt. Race als nooit tevoren om als eerste onder de geblokte vlag door te komen!
De set bevat 3 minifiguren: 2 coureurs voor de Porsche 911 RSR en een coureur voor de klassieke Porsche. Bouw de gedetailleerde modellen van de Porsche 911 RSR en de Porsche 911 Turbo 3.0 zelf en maak ze klaar om de race te winnen! Beide auto's hebben een cockpit met ruimte voor een minifiguur, een afneembare voorruit, rubberen banden, realistische details, racekleuren en -stickers.
Verwijder de voorruit om een minifiguur achter het stuur te zetten. De pitmuur is voorzien van een baanrand, hek, verstelbaar positiebord en de geblokte vlag. Ook vind je een verstelbare rondeteller met nummers 1 tot en met 4 in de set. Accessoires zoals de helmen van de Porsche coureurs zijn inbegrepen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Speed Champions Porsche 911 RSR en 911 Turbo 3.0 - 75888 kopen voor de prijs van € 117,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Speed Champions Porsche 911 RSR en 911 Turbo 3.0 - 75888 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Speed Champions Porsche 911 RSR en 911 Turbo 3.0 - 75888 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Speed Champions Porsche 911 RSR en 911 Turbo 3.0 - 75888 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor LEGO Speed Champions Porsche 911 RSR en 911 Turbo 3.0 - 75888 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 154,99 op 05-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 110,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 3 |
| Aantal onderdelen | 391 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 75888 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's Sport |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 352 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016110289 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Speed Champions Porsche 911 RSR en 911 Turbo 3.0 - 75888 aankoopt