Laat je verbeelding de vrije loop met de LEGO Speed Champions - Mini F1 ACADEMY auto (30734)! Deze spannende bouwset is perfect voor kinderen van 7 jaar en ouder, die hun eigen F1-racewagen kunnen verzamelen, bouwen en racen. Met maar liefst 58 onderdelen biedt deze set urenlang bouwplezier en creativiteit, ideaal voor jonge autoliefhebbers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Goodbricks Alternate Fietsaccessoires
- Bij Goodbricks kun je LEGO Speed Champions - Mini F1 ACADEMY auto - 30734 kopen voor de prijs van € 2,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Speed Champions - Mini F1 ACADEMY auto - 30734 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Speed Champions - Mini F1 ACADEMY auto - 30734 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 2,95 voor LEGO Speed Champions - Mini F1 ACADEMY auto - 30734 is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 3,99 op 11-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 58 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30734 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702018070499 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Speed Champions - Mini F1 ACADEMY auto - 30734 aankoopt