LEGO® Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat Sportauto - 77237
- EAN: 5702017816043
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je klaar voor een spannend avontuur met de LEGO® Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat (77237)! Dit gedetailleerde bouwpakket is ontworpen voor jongens en meisjes vanaf 9 jaar en biedt urenlang speelplezier. Met 390 onderdelen kun je deze iconische sportauto op een realistische manier in elkaar zetten en daarna trots tentoonstellen of ermee racen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Mediamarkt Conrad Lego Top1Toys Wehkamp Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Goodbricks kun je LEGO® Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat Sportauto - 77237 kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat Sportauto - 77237 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat Sportauto - 77237 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,89 voor LEGO® Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat Sportauto - 77237 is gemeten op 07-04-2026. De hoogste prijs was € 22,99 op 02-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,10. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal onderdelen | 390 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 77237 |
| Materiaal | Kunststof |
| Product breedte | 141 mm |
| Product hoogte | 91 mm |
| Product lengte | 262 mm |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017816043 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® Speed Champions Dodge Challenger SRT Hellcat Sportauto - 77237 aankoopt