LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen - 76921
- EAN: 5702017583747
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen - 76921
De LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen (76921) is een indrukwekkende bouwbare replica van het model uit 2022, geïnspireerd op de legendarische Sport Quattro S1 uit de jaren 80. Kinderen vanaf 9 jaar zullen genieten van het verzamelen, bouwen en spelen met deze gedetailleerde LEGO auto. Het model beschikt over karakteristieke designdetails zoals een grote achtervleugel, diffuser aan de achterkant, een lange motorkap en een spoiler aan de voorkant, inclusief een gedetailleerd interieur met dashboard. Daarnaast bevat de set een afneembaar dak en een minifiguur van een coureur die achter het stuur geplaatst kan worden.
Met de Speed Champions sets kunnen kinderen en autoliefhebbers hun eigen replica's van beroemde voertuigen bouwen. Het is een fantastische manier om hoogwaardige modellen met opvallende details te creëren van LEGO stenen. De bijgevoegde LEGO Builder app begeleidt zowel jou als je kind op een eenvoudig en intuïtief bouwavontuur. De afmetingen van de bouwbare Audi speelgoedauto zijn circa 5 cm hoog, 17 cm lang en 7 cm breed, en de set bevat in totaal 274 onderdelen.
De LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen is niet alleen leuk om mee te spelen, maar ook een uitstekend cadeau voor jongens en meisjes die dol zijn op LEGO voertuigen en rollenspellen. Het is een complete bouw- en speelervaring waarbij kinderen trots kunnen zijn op hun voltooide bouwwerk en het kunnen tentoonstellen op een plank of nachtkastje. Ontdek nog meer LEGO Speed Champions auto's om het race-avontuur uit te breiden en laat je creativiteit de vrije loop met deze prachtige bouwset!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Goodbricks Toychamp Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Goodbricks kun je LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen - 76921 kopen voor de prijs van € 20,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen - 76921 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen - 76921 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,95 voor LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen - 76921 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 21,95 op 28-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 274 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76921 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (9) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 142 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 263 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.33 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017583747 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron quattro racewagen - 76921 aankoopt