Voor het eerst kun je nu een miniversie van de beroemde 1985 Audi Sport quattro S1 bouwen, de racewagen die door talloze fans geliefd is vanwege zijn uitgesproken look en turbosnelheid. Spring achter het stuur van dit klassieke model en maak je op om weg te scheuren voor een straatrace of een race over een bosparcours. Heb jij het in je om te winnen?
Fans van de 1985 Audi Sport quattro S1 zullen het geweldig vinden deze miniversie van LEGO® stenen te bouwen. Vervolgens kunnen ze de auto vol trots ergens neerzetten of zijn vermogen testen door tegen andere modellen te racen.
Deze bouwset met 250 onderdelen voor jongens en meisjes vanaf 8 jaar is een geweldig cadeau voor fans van de beroemde auto en voor iedereen die dol is op racespeelgoed. De LEGO® Speed Champions auto's zijn nu 25% groter dan hun voorgangers en nóg realistischer. De 1985 Audi Sport quattro S1 rallyauto is ca. 6 cm hoog, 16 cm lang en 7 cm breed - een compact formaat dat je eenvoudig overal mee naartoe kan nemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport Quattro S1 - 76897 kopen voor de prijs van € 61,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport Quattro S1 - 76897 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport Quattro S1 - 76897 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport Quattro S1 - 76897 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 74,95 op 19-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 54,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76897 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's Sport |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 143 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.34 kg |
| Voedingstype | USB |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016618334 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport Quattro S1 - 76897 aankoopt