Ben jij klaar om in een van de populairste en krachtigste sportwagens ter wereld te rijden? Oftewel, ben je klaar voor de beroemde Nissan GT-R NISMO? Deze prachtig gedetailleerde LEGO® Speed Champions replica is geïnspireerd op de driftauto die heel wat wereldrecords heeft gebroken en al meer dan 50 jaar door autoliefhebbers wordt geroemd. Nu is het jouw beurt om een miniversie van LEGO stenen te bouwen en je plek op de startlijn in te nemen, zodat je de overwinning tegemoet kunt racen!
Een zeldzame mogelijkheid om een zeer gedetailleerde LEGO® replica van de legendarische Nissan GT-R NISMO in huis te halen. Dit is een ideaal cadeau voor iedereen die dol is op bouwen en racen. Inclusief een bouwbare Nissan GT-R NISMO en een minifiguur in een Nissan racepak om te verzamelen. Deze autoset zal kinderen en autoliefhebbers betoveren en inspireren om er alleen mee te spelen of om samen met vrienden races te organiseren.
Bouw de miniversie van de Nissan GT-R NISMO, die nieuw is vanaf januari 2020, en zet hem vervolgens ergens neer of race tegen andere LEGO® Speed Champions auto's. Deze Nissan GT-R NISMO autoset met 298 onderdelen vormt een leuke uitdaging voor jongens en meisjes vanaf 8 jaar die graag raceauto's bouwen en ermee spelen. Een cadeau voor elke gelegenheid dat zeker in de smaak zal vallen. De Nissan GT-R NISMO is ca. 5 cm hoog, 16 cm lang en 7 cm breed. Alle LEGO® Speed Champions auto's die in januari 2020 verschijnen zijn 25% groter dan hun voorgangers en hebben daardoor nog meer details van de originele versie! Geen batterijen nodig, waardoor kinderen van onbeperkt speelplezier en eindeloze races boordevol actie kunnen genieten. Dit actiespeelgoed is altijd klaar om ervandoor te scheuren en het circuit te domineren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Speed Champion Nissan GT-R NISMO - 76896 kopen voor de prijs van € 79,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Speed Champion Nissan GT-R NISMO - 76896 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Speed Champion Nissan GT-R NISMO - 76896 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO Speed Champion Nissan GT-R NISMO - 76896 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 89,95 op 12-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 69,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 2 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76896 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 26.2 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's Sport |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| Voedingstype | USB |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016618327 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Speed Champion Nissan GT-R NISMO - 76896 aankoopt